Mai mult

Anunț Concurs șofer microbuz școlar - 1 post, 10.12.2020

În conformitate cu art. II din Legea nr. 203/2020 pentru modificarea și completarea Legii nr. 55/2020 privind unele măsuri pentru prevenirea și combaterea efectelor pandemiei de Covid 19, Primăria Comunei Ghidigeni, județul Galați, organizează concurs de recrutare, pe perioadă nedeterminată, pentru ocuparea funcției contractuale vacante de: - Șofer microbuz școlar - 1 post; Concursul se organizează la sediul Primăriei comunei Ghidigeni, județul Galați, în data de 10 decembrie - proba scrisă iar interviul va avea loc în maxim 5 zile lucrătoare. Dosarele de concurs se depun la secretariatul Primăriei Ghidigeni până pe data de 03 decembrie 2020. Mai multe detalii puteți găsi în documentul atașat.