- Sarbatoarea comunei - ed. VIII (21.05.2016) Slujba inchinata Sfinților Constantin și Elena

DESPRE COMUNĂ --> Evenimente

"Sarbatoarea comunei", serbata pe 21 mai, a devenit deja o traditie in comuna Ghidigeni, anul acesta fiind cel de-al VIII-lea an de manifestare. Celebrata in aceeasi zi si Ziua Sfinților Constantin și Elena, evenimentul a inceput cu o slujba religioasa inchinata sfintilor parinti, la care au participat enoriasi din imprejurimile comunei Ghidigeni.
Slujba religioasa inchinata Sfinților Constantin și Elena

Data creare: 16-06-2016 12:58:23