- Sarbatoarea comunei - ed. VIII -Aniversarea a 50 de ani de la casatorie

DESPRE COMUNĂ --> Evenimente

Sarbatoarea comunei - ed. VIII -Aniversarea a 50 de ani de casatorie

Ziua de 21 mai 2016 a fost un prilej de sarbatoare si pentru vârstnicii comunei galatene Ghidigeni, care au implinit 50 de ani de casatorie. 7 cupluri au fost felicitate de catre Primaria comunei Ghidigeni. Preotul paroh din satul Ghidigeni a oficiat o slujba de binecuvantare pentru cei sarbatoriti.
"Sarbatoarea comunei"-Prilej de sarbatoare- 50 de ani de casatorie

Data creare: 16-06-2016 14:16:41