Anunțuri de utilitate publică - 2021

Anunțuri de utilitate publică - 2021Anunțuri de utilitate publică - 2021

PRIMĂRIA --> Asistență socială

Acte necesare acordarii alocatiei de stat pentru copii (copiii nãscuți în U.E.)

Alocatia de stat pentru copii - pentru copiii nãscuți în U.E.

- CERTIFICAT NASTERE COPIL - copie si original
- BULETINE/CARTI IDENTITATE PARINTI - copie si original;
- Extras cont pe numele solicitantului / titularului - (dacã se doreste plata în cont bancar);
- Dosar sina;
- Formularul E 411/Adeverințã de la instituțiile abilitate (din țara unde s-a nãscut copilul) sau adeverințã de salariat cu menționarea datei angajãrii pentru pãrinții care lucreazã în România.
In situația in care pãrinții nu sunt cãsãtoriți, se solicita prezența ambilor pãrinți în vederea stabilirii de comun acord a reprezentantului legal.

Data creare: 17-06-2016 05:14:21

Anunț cursuri gratuite, înscrieri în comuna Ghidigeni

Anunț cursuri gratuite pentru tinerii cu vârsta cuprinsă între 16-29 ani, care nu sunt angajați și nu merg la școalăAnunț cursuri gratuite pentru tinerii cu vârsta cuprinsă între 16-29 ani, care nu sunt angajați și nu merg la școală

1 Decembrie 2021