- Activitati sportive in cadrul evenimentului "Sarbatoarea comunei" (21 mai 2017, Ghidigeni)

DESPRE COMUNĂ --> Evenimente

Duminica, 21 mai 2017, cei pasionati de sportul rege au asistat la meciul dintre echipele de fotbal de juniori, disputat in cadrul evenimentului "Sarbatoarea comunei". Ambele echipe au fost felicitate si premiate de catre domnul primar Eugen Tabacaru, in fata tuturor localnicilor participanti la eveniment.
Campionat de fotbal - 21 mai 2017, Ghidigeni (foto 1)

Data creare: 29-05-2017 18:29:44