Anunțuri de utilitate publică - 2021

Anunțuri de utilitate publică - 2021Anunțuri de utilitate publică - 2021

PRIMĂRIA --> Organizare --> Anunţuri posturi scoase la concurs

Anunț organizare concurs

Primăria comunei Ghidigeni, judetul Galati, organizează concurs pentru promovarea în grad profesional imediat superior celui deținut:

- 1 post - inspector, gradul profesional principal în cadrul Serviciului S.V.S.U;
- 1 post - inspector, gradul profesional principal în cadrul Compartimentului Agricol;
- 3 posturi - inspector, gradul profesional principal în cadrul Serviciului Poliție Locală;
- 1 post - referent, gradul profesional superior în cadrul Compartimentului Agricol;
- 2 posturi - referent, gradul profesional superior în cadrul Serviciului Poliție Locală.

Concursul se organizează la sediul Primăriei Ghidigeni, județul Galați, în sala de ședințe a Consiliului Local Ghidigeni, în data de 18.12.2017, ora l0 - proba scrisă, și în data de 20.12.2017, ora 10 - interviul.

Anunț organizare concurs pentru promovarea în grad profesional imediat superior celui deținut 18.12.2017

Data creare: 17-11-2017 10:54:11

Măsuri adoptate de Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Galați 30.07.2020

Programul Național "Școala de acasă"