Anunțuri de utilitate publică - 2021

Anunțuri de utilitate publică - 2021Anunțuri de utilitate publică - 2021

PRIMĂRIA --> Organizare --> Anunţuri posturi scoase la concurs

Anunț Concurs de recrutare pentru funcții publice de execuție vacante

Primăria Comunei Ghidigeni, județul Galați, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea următoarelor funcții publice de execuție vacante (3) și a unei funcții publice de execuție specifice vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Comunei Ghidigeni:
- Consilier juridic clasa I grad profesional superior, compartiment Juridic;
- Polițist local clasa I grad profesional superior, compartiment Poliție locală;
- Consilier clasa I grad profesional asistent, compartiment Investiții și achiziții;
- Consilier achiziții publice clasa I grad profesional debutant, compartiment Investiții și achiziții.

Concursul se va desfășura la sediul Primăriei comunei Ghidigeni, județul Galați, în data de:
- 09 decembrie 2020, ora 10.00 - proba scrisă, iar interviul va avea loc în maxim 5 zile lucrătoare.

Dosarele de înscriere la concurs se depun la secretariatul Primăriei Ghidigeni în perioada 05.11 - 24.11.2020
.

Mai multe detalii puteți găsi în documentul atașat.

Anunț Concurs de recrutare pentru funcții publice de execuție vacante (3) și a unei funcții publice de execuție specifice vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Comunei Ghidigeni (dată concurs: 09.12.2020)
Rezultatele selectării dosarelor de înscriere la concursul organizat pentru ocuparea, pe perioadă nedeterminată, a funcțiilor publice vacante de: Consilier clasa I grad profesional superior, compartiment Juridic; Polițist local clasa I grad profesional superior, compartiment Poliție locală; Consilier clasa I grad profesional asistent, compartiment Investiții și achiziții; Consilier achiziții publice clasa I grad profesional debutant, compartiment Investiții și achiziții.
Rezultatele probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea, pe perioadă nedeterminată, a funcțiilor publice vacante de: Consilier clasa I grad profesional superior, compartiment Juridic; Polițist local clasa I grad profesional superior, compartiment Poliție locală; Consilier clasa I grad profesional asistent, compartiment Investiții și achiziții; Consilier achiziții publice clasa I grad profesional debutant, compartiment Investiții și achiziții.
Raport final al concursului

Data creare: 05-11-2020 11:52:58

Măsuri adoptate de Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Galați 30.07.2020

Programul Național "Școala de acasă"