Anunțuri de utilitate publică - 2021

Anunțuri de utilitate publică - 2021Anunțuri de utilitate publică - 2021

PRIMĂRIA --> Legislaţie

Administratia publica locala

Primaria Comunei Ghidigeni este organizata si functioneaza potrivit prevederilor Legii administratiei publice locale nr. 215/2001 si in conformitate cu hotararile Consiliului Local al comunei Ghidigeni privind aprobarea organigramei si a numarului de posturi ale Aparatului propriu de specialitate al Primarului comunei Ghidigeni.
Administratia publica locala este organizata si functioneaza avand la baza urmatoarele principii:
• autonomie locala;
• descentralizarea serviciilor publice;
• eligibilitatii administratiei publice locale;
• legalitatii si consultarii cetatenilor in solutionarea problemelor locale de interes deosebit.

Sediul fostei primarii

Data creare: 09-06-2016 09:11:04

Anunț cursuri gratuite, înscrieri în comuna Ghidigeni

Anunț cursuri gratuite pentru tinerii cu vârsta cuprinsă între 16-29 ani, care nu sunt angajați și nu merg la școalăAnunț cursuri gratuite pentru tinerii cu vârsta cuprinsă între 16-29 ani, care nu sunt angajați și nu merg la școală