Anunțuri de utilitate publică - 2021Anunțuri de utilitate publică - 2021

PRIMĂRIA --> Home

Anunțuri de utilitate publică - 2021

Anunț public: Parohia Tălpigi, titular al proiectului „Centru multifuncțional în curtea Sf. Biserici" - Parohia Tălpigi, Comuna Ghidigeni, Județul Galați, anunță publicul interesat asupra luării deciziei de încadrare fără evaluarea impactului asupra mediului de către A.P.M. Galați, în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului pentru proiectul „Centru multifuncțional în curtea Sf. Biserici" - Parohia Tălpigi, Comuna Ghidigeni
Anunț public: U.A.T. Comuna Ghidigeni anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Modernizare, extindere și dotare Școala Gimnazială nr.1, sat Ghidigeni, Comuna Ghidigeni, Județul Galați", propus a fi amplasat în satul Ghidigeni, Comuna Ghidigeni, județul Galați
Anunț public: U.A.T. Comuna Ghidigeni anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Amenajare alei pietonale sat Ghidigeni, Comuna Ghidigeni, Județul Galați", propus a fi amplasat în satul Ghidigeni, Comuna Ghidigeni, județul Galați
Anunț public: U.A.T. Comuna Ghidigeni anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Amenajare șanțuri și accese proprietăți, sat Ghidigeni, Comuna Ghidigeni, Județul Galați", propus a fi amplasat în satul Ghidigeni, Comuna Ghidigeni, județul Galați
Anunț public: U.A.T. Comuna Ghidigeni, titular al proiectului „Amenajare șanțuri și accese proprietăți, sat Ghidigeni, Comuna Ghidigeni, Județul Galați” anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare fără evaluarea impactului asupra mediului, de către A.P.M. Galați, în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului, pentru proiectul „Amenajare șanțuri și accese proprietăți, sat Ghidigeni, Comuna Ghidigeni, Județul Galați”
Anunț public: U.A.T. Comuna Ghidigeni, titular al proiectului „Amenajare alei pietonale, sat Ghidigeni, Comuna Ghidigeni, Județul Galați” anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare fără evaluarea impactului asupra mediului, de către A.P.M. Galați, în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului, pentru proiectul „Amenajare alei pietonale, sat Ghidigeni, Comuna Ghidigeni, Județul Galați”
Anunț prealabil privind afișarea publică a documentelor tehnice ale cadastrului pentru sectoare cadastrale nr. 1, 5, 13 și 14 începând cu data de 07.06.2021
Anunț public: U.A.T. Comuna Ghidigeni, titular al proiectului „Amenajare teren minifotbal acoperit, cu structură metalică” anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare fără evaluarea impactului asupra mediului, în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului, pentru proiectul „Amenajare teren minifotbal acoperit, cu structură metalică” propus a fi amplasat în sat Ghidigeni, Comuna Ghidigeni, Județul Galați.
Anunț public: Comuna Ghidigeni, titular al proiectului „Construire sală de sport școlară” anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare fără evaluarea impactului asupra mediului, în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului, pentru proiectul „Construire sală de sport școlară” propus a fi amplasat în sat Tălpigi, cvartal 17, P292, 293, Comuna Ghidigeni, Județul Galați.
În temeiul prevederilor art.47 alin. (5) lit. b) și ale alin. (6) și (7) din Legea nr. 207/2015 privind Codul de procedură fiscală, cu modificările și completările ulterioare comunicăm că a fost emis actul administrativ nr. 9440/22.09.2021 pe numele Pascal Adrian cu domiciliul fiscal în comuna Ghidigeni, județul Galați.
În temeiul prevederilor art.47 alin. (5) lit. b) și ale alin. (6) și (7) din Legea nr. 207/2015 privind Codul de procedură fiscală, cu modificările și completările ulterioare comunicăm că a fost emis actul administrativ nr. 9516/2021 pe numele Petraru Spiru cu domiciliul fiscal în comuna Ghidigeni, județul Galați.

Data creare: 22-02-2021 09:45:54

Măsuri adoptate de Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Galați 30.07.2020

Programul Național "Școala de acasă"

Programul Național "Școala de acasă"Programul Național "Școala de acasă"