Anunțuri de utilitate publică - 2021

Anunțuri de utilitate publică - 2021Anunțuri de utilitate publică - 2021

PRIMĂRIA --> Organizare --> Anunţuri posturi scoase la concurs

Anunț Concurs de recrutare pentru ocupare funcții publice de execuție

Primăria Comunei Ghidigeni, județul Galați, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea următoarelor funcții publice de execuție:
- Consilier juridic clasa I grad profesional superior, compartiment Juridic;
- Consilier clasa I grad profesional debutant, compartiment Investiții și achiziții;
- Consilier clasa I grad profesional superior, compartiment Agricol;
- Inspector clasa I grad profesional superior, compartiment Comunitar pentru persoane vârstnice.

Concursul se va desfășura la sediul Primăriei comunei Ghidigeni, județul Galați, în data de:
- 11.08.2021, ora 10.00 - proba scrisă, iar interviul va avea loc în maxim 5 zile lucrătoare.

Dosarele de înscriere la concurs se depun la secretariatul Primăriei Ghidigeni în perioada 12.07 - 02.08.2021.

Mai multe detalii puteți găsi în documentul atașat.

Anunț Concurs de recrutare pentru ocupare funcții publice de execuție, 11.08.2021 proba scrisă, interviu în 5 zile lucrătoare
Rezultatele selectării dosarelor de înscriere la concursul organizat pentru ocuparea, pe perioadă nedeterminată, a funcțiilor publice vacante de: Consilier juridic clasa I grad profesional superior, compartiment Juridic; Consilier clasa I grad profesional debutant, compartiment Investiții și achiziții; Consilier clasa I grad profesional superior, compartiment Agricol; Inspector clasa I grad profesional superior, compartiment Comunitar pentru persoane vârstnice.
Rezultatele desfășurării probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea, pe perioadă nedeterminată, a funcțiilor publice vacante de: Consilier juridic clasa I grad profesional superior, compartiment Juridic; Consilier clasa I grad profesional debutant, compartiment Investiții și achiziții; Consilier clasa I grad profesional superior, compartiment Agricol; Inspector clasa I grad profesional superior, compartiment Comunitar pentru persoane vârstnice.
Rezultatele raportului final la concursul organizat pentru ocuparea, pe perioadă nedeterminată, a funcțiilor publice vacante de: Consilier juridic clasa I grad profesional superior, compartiment Juridic; Consilier clasa I grad profesional debutant, compartiment Investiții și achiziții; Consilier clasa I grad profesional superior, compartiment Agricol; Inspector clasa I grad profesional superior, compartiment Comunitar pentru persoane vârstnice.

Data creare: 12-07-2021 10:04:27

Măsuri adoptate de Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Galați 30.07.2020

Programul Național "Școala de acasă"

Programul Național "Școala de acasă"Programul Național "Școala de acasă"